Sprytne lego duplo, czyli fajne klocki dla maluchów.

Twoja pociecha uwielbia Boba budowniczego albo godzinami może budować z klocków pociągi czy samoloty? Idealna zabawka to klocki lego duplo z takiej kategorii, która ucieszy Twojego malucha. Klocki duplo to klocki dla najmłodszych idealnie dopasowane do małych rączek, są wykonane z bezpiecznych materiałów odporne na rzucanie i zgniatanie, czyli jedno z ulubionych zajęć maluchów.

Zestaw lego z serii Bob budowniczy pozwala dziecku na doskonałą zabawę w towarzystwie małego budowniczego i wszystkich maszyn na realizację wszystkich prac budowlanych, jakie tylko można wymyślić w Dolinie Słoneczników. A jeśli Twój maluch uwielbia budować samoloty czy zamki kupując mu zestaw lego lotnisko bądź lego duplo zamek uszczęśliwisz szkraba i pozwolisz mu na doskonałą zabawę zgodna z jego zainteresowaniami. Dla wielbicieli bohaterów takich jak indiana jones producent stworzył serię klocków, w których tematem przewodnim są przygody bohatera.

Zestaw lego indiana jones dla miłośników archeologa wszechczasów to zabawa przy odkrywaniu grobowców, badaniu terenów i rozwiązywaniu zagadek pełnych mistyki. Klocki dla dzieci z serii lego duplo stymulują rozwój dziecka i zachęcają do poznawania świata.