Tanie długopisy reklamowe i rozpoznawalność marki.

Wiele osób widząc tanie długopisy reklamowe z nadrukiem czy też droższe długopisy zwracają dużą uwagę na markę. Rozpoznawalność marki jest niezmiernie ważna. Marka musi być odpowiednio rozpoznawalna. Tanie długopisy reklamowe z nadrukiem mają mniej znane marki niż drogie długopisy reklamowe z nadrukiem. Wiele potencjalnych klientów zna zarówno marki tańszych długopisów reklamowych z nadrukiem jak i droższych.

Jeżeli chodzi o tańsze długopisy reklamowe z nadrukiem najbardziej znanymi firmami są firma na przykład BIC, bardzo znana i bardzo potrzebna firma. Oferuje ona nam różnego rodzaju długopisy zarówno długopisy żelowe jak i normalne długopisy. Długopisy reklamowe z nadrukiem mają to do siebie że nie są droższe. Do tańszych, w sumie takich na przełomie długopisów należy firma Herlitz, nie są to długopisy najtańsze ale też nie najdroższe.

Do droższych długopisów reklamowych z nadrukiem należą takie firmy jak na przykład Parker. Firma ta jest bardzo często wybierana na prezent dla licealistów studentów lub biznesmenów. Długopisy firmy Parker są bardzo ważne, także bardzo wiele warte są długopisy reklamowe z nadrukiem firmy Lamborghini, sama nazwa już tej firmy wnioskuje to że takie długopisy reklamowe z nadrukiem są droższe. Dlatego tanie długopisy reklamowe z nadrukiem są bardzo znane.